Skip to main content

Aktualności

Zapisy na moduły i ścieżki kształcenia - studenci I roku oraz II roku Zarządzania!

by Brzegowy Admin Ryszard -

Trwają zapisy na moduły i ścieżki kształcenia dla wszystkich studentów I roku oraz II roku Zarządzania, prosimy dokonywać zapisów za pośrednictwem Wirtualnego Dziekanatu.

Zapisy dla studentów Informatyki Stosowanej potrwają do 11 kwietnia, zaś dla studentów Zarządzania i Finansów do 3 kwietnia. Wszystkie informacje na ten temat zawarte są w ogłoszeniu w WD.


ZAPRASZAMY NA 5. SPOTKANIE WSEI TALKS!

by Brzegowy Admin Ryszard -

WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów czołowych specjalistów nowych mediów i employer brandningu, znanych przedsiębiorców i twórców internetowych. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

Naszym gościem będzie: 𝗱𝗿 𝗕𝗶𝗮𝗻𝗸𝗮 𝗦𝗶𝘄𝗶𝗻́𝘀𝗸𝗮 - Prezeska Fundacji Edukacyjnej Perspektywy

Temat spotkania: 𝗪𝗢𝗞𝗢́Ł 𝗠𝗘𝗧𝗔𝗩𝗘𝗥𝗦𝗘. 𝗞𝗢𝗕𝗜𝗘𝗧𝗬 𝗪 𝗧𝗘𝗖𝗛𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗜𝗔𝗖𝗛

Pani Dr zaprezentuje nam aktualne trendy wokół metaświata; przedstawi nam, jak rozwija się kobieca rewolucja w kontekście zachowania różnorodności i równości w branży IT; opowie nam również o aktualnych projektach i inicjatywach, realizowanych przez społeczność 𝗣𝗲𝗿𝘀𝗽𝗲𝗸𝘁𝘆𝘄𝘆 𝗪𝗼𝗺𝗲𝗻 𝗶𝗻 𝗧𝗲𝗰𝗵 𝗦𝘂𝗺𝗺𝗶𝘁.

Więcej o naszej gościni:

Jej pasją jest budowanie zmiany w świecie technologii. 16 lat temu, będąc studentką zainicjowała pierwsze, pionierskie działanie na rzecz zwiększenia udziału kobiet w technologiach - akcję Dziewczyny na politechniki!. Wzięło w niej do tej pory udział 200 000 licealistek, a udział kobiet na uczelniach technicznych wzrósł o 10%. Jest też twórczynią Pespektywy Women in Tech Summit - najważniejszego wydarzenia dla kobiet w technologiach w Europie i Azji. Naukowiec, aktywistka, menadżerka, ekspertka Banku Światowego w Tadżykistanie.Realizuje takie projekty jak: "IT for SHE, Nowe Technologie dla Dziewczyn, Shesnnovation Academy, Lean in STEM, Leadership in Tech, Dziewczyny w grze oraz tworzy raporty. Jest też redaktor naczelną magazynu edukacyjnego "Perspektywy", współpracuje dziennikarsko z "Wysokimi Obcasami" i "University World News". Tworzy raportyna temat kobiet w technologiach i edukacji inżynierskiej. Pomysłodawczynią znanej akcji promocji czytelnictwa - "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka.”

Termin: 27.01.2023 (piątek)

Godzina: 10:00 -11:00

Miejsce: sala Toronto, która znajduje się na II piętrze pawilonu AMERYKA B/św. Filipa 17 (na wprost od bramy): mapa uczelni

Zapraszamy

Ilość miejsc ograniczona, zapisy: http://biletyapp.evenea.pl/event/wseitalks5

GetImage.ashx?ImageID=98169&pageNumber=1&date=2023-01-23%2011:36:03

Powrót Owcy!

by Brzegowy Admin Ryszard -

Po dwóch poprzednich edycjach online, wreszcie możemy stacjonarnie spotkać się na Campusie WSEI i zaznać na nowo prawdziwej, hackathonowej atmosfery! W dniach 16-17 grudnia 2022r. spotykamy się na evencie, w którym poznajemy ciekawych i inspirujących młodych ludzi, smakujemy klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji, doświadczamy pomysłowości młodych ludzi i tworzymy przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich. 3 poprzednie edycje Sheep Your Hack to już 500 uczestników, 50 mentorów i jurorów, grono niezliczonych sponsorów i partnerów – nasze community rok w rok rośnie w siłę a hackathon staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych eventów w kraju!


O HACKATHONIE

SHEEP YOUR HACK to 4. edycja 24-godzinnego maratonu programowania zainicjowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie, którego celem jest stworzenie MVP aplikacji biznesowej. Wydarzenie ma charakter konkursu, w którym w trakcie 24 godzin, młode osoby (18-26 lat) z różnych środowisk akademickich i szkół średnich, pracując w zespołach 2-6 osobowych, mają za zadanie stworzyć MVP aplikacji biznesowej, która ma potencjał wejścia na rynek.


Temat tegorocznej edycji jest odkrywany w dniu eventu, aby zapewnić wszystkim uczestnikom równe szanse. Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby o uznanym dorobku biznesowym. Organizatorzy przewidzieli 3 zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi. Na dziś pula nagród wynosi 8000,00 zł.


COMMUNITY 

Wbrew pozorom wydarzenie nie jest kierowane tylko do programistów. Wiedza z zakresu biznesu, zarządzania projektami czy grafiki też się przyda. Co ważne, uczestnicy nie pozostają sami z tym trudnym zadaniem - podczas eventu obecni są mentorzy, czyli osoby z otoczenia biznesowego (m.in. analitycy biznesowi, project managerowie, developerzy, szkoleniowcy, business managerowie, marketing managerowie i designerzy), których zadaniem jest wspierać zespoły swoim doświadczeniem i wiedzą.  Projekty są oceniane przez jury:  ekspertów ze świata biznesu, środowiska starupowego, organizacji społecznych. Partnerzy wspierają nasze wydarzenie promocją, zapewniają gadżety, są dostawcami pysznego jedzonka, organizują strefę chillu i relaksu a patroni medialni promują wydarzenie w swoich społecznościach, dzięki czemu SYH jest już wydarzeniem znanym w społecznościach IT.MIEJSCE I CZAS:
Campus WSEI, św. Filipa 17, Pawilon Europa
16-17.12.2022


Zapisy dla uczestników trwają od 16.11.2022r. Do 9.12.2022r. (lub do wyczerpania miejsc): https://sheepyourhack.com/Older topics...

Course categories

5 Course categories
View all courses

Modified 30 May 2020

Studia podyplomowe
12 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Algorytmy, wytwarzanie oprogramowania
14 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Bazy danych
16 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Business Intelligence
14 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Ekonomia i ekonometria
4 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Fizyka i elektronika
151 Courses
View all courses

Modified 20 July 2015

Inne
7 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Komunikacja i negocjacje
48 Courses
View all courses

Modified 6 December 2015

Kursy językowe
3 Courses
View all courses

Modified 18 September 2015

Kursy specjalne
7 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Marketing i reklama
57 Courses
View all courses

Modified 19 May 2016

Matematyka
14 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Microsoft Imagine Academy

Kategoria kursów prowadzonych w ramach Microsoft Imagine Academy na WSEI w Krakowie

19 Courses
View all courses

Modified 13 March 2022

Programowanie C#
2 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Programowanie Java
1 Course categories
View all courses

Modified 26 February 2017

Infrastruktura IT
10 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Technologie informacyjne, MS Office
25 Courses
View all courses
23 Courses
View all courses

Modified 13 October 2016

Systemy informatyczne
35 Courses
View all courses

Modified 12 April 2018

#Szkoła Programowania