Przejdź do głównej zawartości

Aktualności

Inkubator Inżyniera Cisco

Inkubator Inżyniera Cisco

Napisane przez: Brzegowy Admin Ryszard ( ) Liczba odpowiedzi: 0

Cisco Engineer Incubator to program edukacyjno-rozwojowy adresowany do studentów ostatnich lat lub tegorocznych absolwentów kierunków technicznych uczelni wyższych (licencjat, inżynier, magister)

Program trwa 6 miesięcy (październik-kwiecień), jest tworzony przez inżynierów i ekspertów Cisco specjalnie dla studentów zainteresowanych podniesieniem swoich kompetencji i rozpoczęciem kariery w najlepszych firmach w branży IT. Program jest oferowany w całości zdalnie, a każdego roku bierze w nim udział ponad 100 uczestników, reprezentujących kilka krajów. Zdobywają oni praktyczne umiejętności w zakresie technologii Cisco oraz komptetencje komunikacyjne i biznesowe poszukiwane przez pracodawców. Program Inkubatora umożliwia także bezpośredni kontakt z inzynierami Cisco, rekruterami, managerami zespołów oraz pozwala na poznanie kultury pracy w firmie wielokrotnie nagradzanej tytułem Great Place to Work!

W ramach programu Cisco Engineer Incubator uczestnicy będą brali udział w:

  • cotygodniowych webinarach na temat wybranych technologii
  • zaawansowanych warsztatach technologicznych 
  • bootcampach CCNA/CCNP, Python, Security, DevNet - zakończonych egzaminem certyfikacyjnym 
  • sesjach w zakresie tzw. umiejętności miękkich, komunikacyjnych i biznesowych

Ponad połowa uczestników każdej z minionych ośmiu edycji programu otrzymała zatrudnienie w oddziałach Cisco. Program Inkubatora Inżyniera to najlepsza droga do Cisco!

Link do zapisów: Aplikuj do 10 maja 2021